Novinky Labio a.s.

 • Světová Novinka Chromatograf G11 - GC UV
  Nabízíme Vám nový revoluční koncept plynového chromatografu s minimálními nároky na specializaci obsluhy.
  Zcela nové řešení (PP), neuvěřitelně výhodná cena. Prosím čtěte více »

 

 

                                                                       

 

 

 • "Převratná" (překlopná) třepačka, überkopf-Schüttler, overhead shaker, stirrer
  "Wrist" třepačka, wrist-action shaker: 12 míst, cca  50 - 1000 kmitů/min, ± 12°

       (untitled)

 • "Šokovací" termostaty pro stanovení stability piva
  Gradientové stoly
  Klimatizované komory pro např. stanovení úniku formaldehydu

     Emisní a testovací komory

 

 • Labio na Analytice Anacon India 2009
  Labio se účastnilo - díky spolupráci s organizací Czech Trade - ve dnech 29. září až 2. října jedné z největších asijských výstav přístrojové techniky - Analytica Anacon India. Vystavovali jsme ve světové premiéře plynový chromatograf G 11 - UV. Kompaktní a cenově dostupný přístroj je vybaven univerzálním multispektrálním UV detektorem, který je citlivý na všechny organické sloučeniny včetně alifatických uhlovodíků a zaznamenává spektra již od 155 nm. Výstava byla úspěšná, o přístroj byl velký zájem stejně jako o celý obor preparativní chromatografie, který zaznamenává v Indii rychlý růst.

       (untitled)

 

 • Číslo 5 Žije!
  Po populárním pH 04 příchází Labio s novým pHi 05 pH a ionometrem. Měřte v terénu bez elektrické sítě, přpojte se jednoduše na počítač pomocí USB a sledujte titrační křivky na výrazném grafickém displeji.
  O těchto a dalších funkcích se dozvíte více zde

       (untitled)

 • Třetí generace třepaček „overhead"!
  RSR2Vítáme na trhu již třetí inovovanou generaci tohoto užitečného a oblíbeného laboratorního pomocníka, který si poradí s těžko rozmíchatelnými směsmi.
  Jistě oceníte prakticky neomezenou životnost a bezúdržbovost pohybového mechanismu i jiné inovace.
  Více zde

       (untitled)

 • Nová provozovna
  Provozovna 1 S potěšením oznamujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům, že jsme získali novou provozní budovu, která umožní společnosti několikanásobně zvýšit výrobu a zkrátit dodací lhůty. Budova (viz foto) se nachází v Roudnici nad Labem a disponuje provozní plochou 360 m2. V současnosti probíhají nezbytné úpravy, instalace nového otopného systému a oprava střechy.
  Se zprovozněním počítáme na podzim letošního roku. V budově budou umístěny kanceláře vedení firmy, provoz montáže přístrojů a rozsáhlá laboratoř pro testování přístrojů a Provozovna 2vývoj speciálních potravin a doplňků pro zdravou výživu. V budoucnosti počítáme také se zřízením mechanické dílny pro výrobu dílů a montáž větších přístrojů a zařízení. V budově bude také zřízena místnost čisté montáže se sníženou úrovní prachových částic v ovzduší, která bude využívána pro montáž optických přístrojů, především VUV detektoru pro plynovou chromatografii.
  Provozovna společnosti v Praze 6 - Petřiny bude nadále využívána a to především pro vývoj a výrobu atypických přístrojů a zařízení.

       (untitled)  (untitled)